Rusza VIII edycja akcji rekomendującej gastronomię – „Polska od kuchni".

W miesiącu lutym jak co roku rusza kolejna edycja akcji rekomendującej gastronomię – „Polska od kuchni”. Akcja przebiega pod hasłem „Wrócę tu!”. Sukces poprzednich edycji stanowi doskonałą rekomendację dla restauratorów oraz partnerów do aktywnego udziału w najbliższej.

Akcja jako jedyna szczyci się poparciem władz miasta oraz województwa mazowieckiego. W związku z faktem, że od VII edycji konkurs ma charakter ogólnopolski organizatorzy zwrócili się o patronach do włodarzy innych miast i samorządów województw.

W otrzymanym patronacie czytamy od Prezydent Warszawy czytamy „ to bardzo pożyteczny konkurs, w którym nagradzana jest nie tylko dobra kuchnia, ale też należyty poziom obsługi”.

Natomiast w patronacie, którym objął akcję Marszałek województwa mazowieckiego napisano: „Inicjatywy zmierzające do promocji regionu oraz popularyzacji znakomitej kuchni regionalnej są niezwykle ważne i wartościowe, dlatego też spotykają się zawsze z pełnym poparciem Samorządu Województwa Mazowieckiego”.

POLSKA OD KUCHNI W LICZBACH

2140

restauracji rekomendowanych w dotychczasowych VII edycjach

526

restauracji biorących udział

212

laureatów

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE WSZYSTKICH RESTAURATORÓW, CUKIERNIKÓW, KAWIARNIE, PIEKARNIE ORAZ FIRMY CATERINGOWE